Diş Teli Tedavisi

Çapraşık Dişler İçin Diş Teli Tedavisi istanbul

Çapraşık ya da ayrık diş yapısı pek çok kişi için önemli sorunlar arasında yer alır. Orta ve hafif düzeydeki yapısal bozukluklar diş teli dışındaki alternatif tedaviler ile çözüme kavuşturulsa dahi ileri düzeydeki yapısal bozukluklar için diş teli kullanımı tedavi için zorunluluk taşır. Diş teli tedavisi süreci biraz zorlu olduğu için hekimin deneyimi büyük önem taşır. Alanında uzman bir ortodonti hekimi tarafından yapılan tedavi, hastanın da kendini rahat hissetmesini sağlar. Beşiktaş, Ortaköy, Mecidiyeköy civarında hizmet veren kliniğimizde alanında uzman ve deneyimli hekimlerle hizmet verirken hastalarımızın kendini evlerinde gibi hissetmeleri için çalışıyoruz. Hijyenik koşullarda ve gelişmiş teknolojiden yararlanarak sunduğumuz hizmet ile farkımızı her koşulda ortaya koyuyoruz. Sizi de bu deneyimi yaşamak için kliniğimize bekliyoruz.

Diş Teli Tedavisi Öncesinde Ücretsiz Muayene

Yılların Tecrübesi ile Diş Teli Tedavisi istanbul

Diş teli tedavisi genellikle çocukluk ve ergenlik döneminde yapılır. Fakat tel tedavisini geciktiren yetişkinler için de tel tedavisi uygulanabilir. Yaş ve tedavide kullanılan yöntemin doğruluğu tedavinin süresini de değiştirebilir. Kliniğimizde hizmet veren ortodonti uzmanlarımız tecrübeleri sayesinde tedavinin kısa sürede tamamlanmasına yardımcı olur. Siz de zorlu olan tedaviyi daha kolay tamamlama imkanı elde edebilirsiniz. Gelin bu deneyimi bizimle yaşayın.

Metal ve Porselen Diş Teli Tedavisi

Diş teli tedavisi denince akıllara genellikle metal diş telleri gelir. Fakat ortodonti alanındaki gelişmeler metal tellere alternatif seçenekler sunar. İleri düzey çapraşıklık problemi yaşadığı için şeffaf plak tedavisine uygun olmayan hastalarımıza şeffaf diş teli tedavisini öneriyoruz. Şeffaf teller dişin rengi ile uyumlu olduğundan görsel açıdan bozukluk oluşturmaz. Şeffaf diş telleri porselenden yapılabildiği gibi seramikten hatta safirden de yapılabilir. Başarılı diş teli tedavisi süreci için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İleri Düzey Yapısal Bozukluklarda Şeffaf Diş Teli Tedavisi

Şeffaf diş teli tedavisi hastanın kişisel öyküsüne göre hekim tarafından önerilir. Dişteki yapısal bozukluk ya da hastanın yaşı gibi faktörler tedavi biçiminin belirlenmesinde etkili olabilir. Metal tel kullanmak istemeyen hastalarımızın muayenesini yaptıktan sonra uygun görüyorsak porselen malzemeden yapılan şeffaf tel seçeneğini sunuyoruz. Metal teller kadar etkili olan şeffaf telleri kullanırken biraz daha hassasiyet gösterilmesi gerekir. Bu nedenle şeffaf tel tedavisini genellikle yetişkin hastalarımıza öneriyoruz. Şeffaf tel kullanımda hem dişin hem de tellerin bakımına özen göstermek gerekir. Ayrıca sert yiyecekleri tüketirken de özen göstermek yararlı olacaktır.

Bütçenizi Zorlamadan Diş Teli Tedavisi Olun

Dişlerdeki yapısal bozukluk sadece görsel bozlukluklara sebep olmakla kalmıyor. Dişlerde tartar ve çürük gibi sorunlara da neden olabiliyor. Ayrıca çiğneme ve konuşma problemleri de ortaya çıkabiliyor. Diş teli tedavisi ile estetik bozuklukları şekillendirirken ileriye dönük de dişte oluşabilecek sorunları önlemiş oluyorsunuz. Bu açıdan değerlendirildiğinde diş teli tedavisi fiyatları ekonomik düzeyde kalıyor. Kliniğimizde sunduğumuz diş teli tedavisi hizmetleri uygun ödeme imkanları sayesinde dileyen herkesin tedaviden yararlanmasını sağlıyor. Tedavi fiyatları; hastamızın ihtiyacı olan yönteme bağlı olarak da değişiklik gösterebiliyor. Siz de fiyat bilgisi alarak randevunuzu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hastalarımızın Diş Teli Tedavisi Yorumları Hastalarımızın Deneyimleri Sizlere Referans Olabilir

Şeffaf diş teli gördüğüm klinikte kontrollerin halen devam ediyor. Başarılı bir süreç geçirmemin temel sebebi doktorumun alanında deneyimli olmasıydı. Tedavi yönteminin doğru seçilmesi ise sürecin hızlı tamamlanmasını sağladı. Herkese teşekkürler.

Gülnaz F. Şeffaf Diş Teli

Şeffaf diş teli tercihimin öncelikli sebebi çalışma hayatımda sorun yaşamamaktı. Fakat doktorumun da tedavi konusunda beni cesaretlendirmesi daha hızlı karar vermemi sağladı. Tedavim henüz devam etse de dişlerimdeki değişikliği fark edebiliyorum.

Şahin K. Şeffaf Diş Teli

Ayrık diş yapısı nedeniyle başka problemler de yaşamaya başladığımda tedavi seçeneklerini araştırdım. Arkadaşımın tavsiyesi ile klinikten randevu alarak tedavi hakkında doktorumdan bilgi aldım. Doktorumun önerdiği yöntem ile tedavim başarı ile sonuçlandı.

Filiz A. Diş Teli Tedavisi

Diş Teli Tedavisi Öncesinde Ücretsiz Muayeneden Yararlanın Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin

Diş Teli Tedavisi Hizmetlerimize İlişkin Üyeliklerimiz Ortodonti Alanındaki Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız

Diş Teli Tedavisi istanbul ile Ön Muayene İçin Ücret Ödemeyin İletişim Bilgilerinizi Bırakın Sizi Hemen Arayalım