Hakkımızda

Kaliteli Hizmetin Adresi Çocuk Diş Hekimi İstanbul

Diş hekimi korkusunu (dentofobi) kerpeten ile çekmeye geliyoruz. Alanında uzman ve deneyimli diş hekimi kadromuz, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış muayenemiz ve her daim siz değerli hastalarımızın yanında olan güler yüzlü personelimiz ile kafanızdaki diş kliniklerini yeni bir bakış açısı getiriyoruz.Güncel gelişmeleri yakından takip eden kliniğimizde hastalarımız için kişiye özel olarak planlanan tedavi imkanı sunuyoruz. Ücretsiz olarak yapılan ön muayenelerinin ardından uzman hekimlerimiz sizinle beraber tedavi adımlarına dair bir yol haritası beliyor. Bu haritanın her basamağında hekimlerimiz ve personelimizle yanınızda oluyoruz. Başarılı tedavi yüzdesiyle dikkatleri üzerine çeken kliniğimizde, tedavinizin bitmesinden sonrada rutin kontrollerle yanınızda olmaya devam ediyoruz. Hakkımızda söylenenleri ve daha fazlasını deneyimlemek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Muayene ve Röntgen İçin Bize Ulaşın

Hakkımızda Duyduklarınızı Kliniğimizde Deneyimleyebilirsiniz

Tedaviye başlamadan önce hastalarımızın şikayetlerini ve isteklerini dinledikten sonra röntgen, muayene gibi gerekli tetkikleri yaparak detaylı bir inceleme başlatıyoruz. Sonrasındaki adımda ise, hastalarımız ile doktorlarımızın ortak planlaması ile uygun tedaviye karar veriyoruz. Kişiye özel olarak planlanan tedavilerde kaliteli hizmet anlayışının yanında sürecin her kesimden bireye uygun olmasına dikkat ediyoruz. Kliniğimiz, yüksek kaliteli tedavi anlayışını uygun fiyatlarla tek bir çatıda birleştirmeyi başarıyor. Ekonomik olan çocuk diş hekimi fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için kliniğimizin kapıları sizlere her daim açıktır. Bize ulaşarak kafanıza takılan bütün soruları aktarabilirsiniz.

Çocuk Diş Hekimi İstanbul İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin Yetişkin ya da çocuk diş teli tedavisi için bizimle kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Başarı İle Tedavisi Sonlanan Hastalarımızın Hakkımızda Yaptığı Yorumlar Hastalarımızın Bizimle İlgili Referansları

Oğlum henüz 6 yaşında olmasına rağmen, diş çürüğü korkusu yaşamaya başladık. Diş çürüğü konusunda yaptığım araştırmalarım sonucunda diş aşısı tedavisi ile karşılaştım. Hemen uygun fiyatlı bir klinik araştırdım ve randevu aldım. Doktorumuzla tedaviye başlamadan önce uzun uzun konuştuk. Sonuçtan ailece memnunuz. Teşekkür ederim.

Sanem K. Diş Füssür Örtücü

Kızımın ergenlikle birlikte dişlerinde boşluklar ve çarpışıklıklar oluşmaya başladı. İlerleyen yaşlarında kızımın bu durumdan rahatsız olacağını düşünerek babası ile beraber uygun bir tedavi imkanı araştırmaya başladık. Klinikle tanıştıktan sonra tedavi aşamasına geçtik. Kızımın dişlerindeki düzelmeleri şimdiden fark ediyoruz. Herkese teşekkür ediyorum.

Rüya S. Diş Teli Tedavisi

Oğlum çene uyuşmazlığı problemi yaşıyordu. Çenesi iyi kapanmadığı için yemek yemekte dahi zorlanıyordu. Estetik açıdan da oğlum dişlerinde problemler bulunuyordu. Diş teli tedavisinin bu problemi çözmek için uygun olduğunu biliyorduk ama yüksek fiyatlardan korkuyorduk. Kliniğinizde ekonomik fiyatlarla karşılaşınca çok mutlu olduk.

Hakan M. Ortodontik Tedavi

Hakkımızda Bilgi Sahibi Olmak İçin Kliniğimizin Kapıları Sizlere Açık

Kliniğimizde uzman ve alanında deneyimli hekimlerimiz tarafından verilen kaliteli hizmet, her bütçeye uygun olarak planlanır. Esnek ödeme koşulları ile siz değerli hastalarımız ekonomik açıdan herhangi bir sıkıntı çekmeden sağlıklı dişlere sahip olabilirler. Daha detaylı bilgi almak için yapmanız gerekenler başvuru formunu doldurmak ve irtibat numaramız üzerinden randevu almaktır. Randevu aldıktan sonra ücretsiz ön muayene fırsatından yararlanabilirsiniz.Kliniğimizi tercih ederek siz de deneyimlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz.

Çocuk Diş Hekimi Beşiktaş

(0212) 123 45 67

bilgi@cocukdishekimi.net

Hizmetlerimize Dair Sertifika ve Üyeliklerimiz Sertifika ve Üyeliklerimiz Başarılı Hizmetlerimizin Göstergesidir

Hakkımızda Merak Ettiğiniz Her Şey İçin Bize Ulaşabilirsiniz İletişim Formunu Doldurun, Randevunuzu Oluşturalım, Kampanyalarımızdan Faydalanın