Hizmetlerimiz

Çocuğunuzun Sağlıklı Dişlere Kavuşması için Alanında Uzman Hekim Kadromuza Danışın.

Ortodontik tedavilerde dişlerdeki yapısal değişiklerin yanında tedavi yöntemleri de sürekli olarak gelişmektedir. Alanında yenilenen tedavi yöntemlerini takip ederek bilgisini daima ilerleten doktor kadromuz her hastamıza uygun ideal tedavi yöntemini belirleyerek uygulamaya geçmektedir. Size sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizden ve tecrübeli hekim kadromuzdan yararlanmak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Tedavi Öncesi Ücretsiz Muayene İmkanı

Kliniğimizde Minik Hastalarımıza Sunduğumuz Hizmetler

Diş Çürüğü Tedavisi

Ağızda yer eden gıda vb. ürünlerden oluşan bakteriler zamanla dişte çürümeye sebebiyet verebilmektedir. Çürük oluşumu öncesinde diş yapısının sert tabakasından, yumuşak dokuya doğru aşınma meydana gelir. Bu duruma maruz kalan hastalarımıza, uzman doktorlarımızca planlanan diş çürüğü tedavisi yöntemlerinden birisi uygulanır.

Diş Teli Tedavisi

Diş teli tedavisi, çocuklarınızın dişlerinde meydana gelen çapraşık yapının düzeltilmesi amaçlanmaktadır. Kliniğimizde tedavi olan hastalarımızın kişisel durumlarına özen göstererek, ileri teknolojik ekipmanlarla hazırlayacağımız tedavi programınıza sizinle birlikte karar veriyoruz. Çocuklarınızın diş telinden çekinmemesi, kullanmak istememesinin önüne geçmek için şeffaf ya da renkli tel seçeneklerimiz mevcuttur.

Fissür Örtücü

Diş aşısı olarak da bilinen bu tedavi yöntemi ile çocuklarınızın dişlerini çürüklere karşı koruyoruz. Fissür örtücü, ağız yapısında arka tarafta kalan dişler dişler için çoğunlukla tercih ettiğimiz yöntemlerimiz arasındadır. Çocuklarınızın telaşlanmaması için acısız bir uygulama olan bu yöntemi kullanmamız, işlem sonrası diledikleri gibi yeme içmede kısıtlama açısından da sıkıntı çıkarmaz.

Hastalarımızın Hakkımızda Yaptığı Yorumlar Tedavi Sürecini Bizimle Yaşayan Hastalarımızın Görüşleri

Kızımın dişlerindeki çapraşıklık için tedavi seçeneklerini değerlendirirken bir arkadaşımın önerisi ile bu kliniğe başvurduk. Hekimimiz oldukça ilgiliydi. Tel tedavisi için bir süre daha bekleyip diş yapısını takip etmek istediğini söyledi. Kontrollerimiz halen devam ediyor. Aldığımız hizmetten çok memnunuz.

Pelin H. Diş Tedavisi

Kısa süre önce kardeşimin klinikte diş teli tedavisini başlattık. Tedavi öncesinde genel bir muayene yapıldı ve doktorumuz ilerleyen süreçte nelerle karşılaşacağımız ile alakalı bizi bilgilendirdi. Ayrıca tedavimiz süresince düzenli olarak da kontrollere devam edeceğiz.

Ayça Ş. Diş Teli Tedavisi

Oğlumun dişinde çürük oluşmaya başlamıştı. Kontrole gittiğimizde yetersiz fırçalama nedeniyle bu sorunu yaşadığınızı öğrendik. Doktor fissür örtücüyü önerdi. Uygulama oldukça başarılı geçti ve şu anki durumdan eşim de ben de çok memnunuz. Teşekkürler.

Hasan A. Fissür Örtücü

Kampanya Fırsatlarını Değerlendirin Ücretsiz Ön Muayene Sonrasında Diş Çürüğü Tedavisi

Pedodonti Alanında Üyeliklerimiz ve Sertifikalarımız Ortodonti Serifikalarımız

Size Özel Kampanyalarımızı Öğrenin Ücretsiz Muayene Fırsatı için Hemen Bize Ulaşın